'Bouw Uw Koninkrijk'

Stichting Hart voor Barendrecht organiseerde dit jaar voor de eerste keer een Pinkster-Praise. Het thema afgelopen zondag 8 juni 2025 in Carnisse Haven was ‘Als een lopend vuurtje . . ‘. De avond begon met een lezing van het Bijbelverhaal over de uitstorting van de Heilige Geest  (Bijbelboek Handelingen 2) en een visualisering met een LEGO filmpje. 
De avond die werd gehouden in kerkelijk centrum Carnisse Haven werd begeleid door de band uit de Adriaen Janszkerk (IJsselmonde).

Eerder maakte deze band haar opwachting tijdens de Week van Gebed afgelopen januari in de Triomfatorkerk. De praise-avond die om 19.30 uur begon, mocht ruim 160 bezoekers verwelkomen. De aanwezigen werden getrakteerd op een gevarieerde liederen keuze en een persoonlijk getuigenis van Dylan, een van de leden van de band. De collecte na de dienst – bestemd voor de actie Vakantietas Barendrecht – heeft aan de deur ruim 200 euro opgebracht. Daarbij zijn de digitale donaties nog niet geteld. Al met al kan de organisatie terugzien op een prachtige avond met een grote opkomst van belangstellenden. De aanwezigen maakten voltallig gebruik om na de viering elkaar te ontmoeten en in gesprek te gaan onder het genot van wat drinken en wat lekkers. Gevuld met enthousiasme en vuur mochten zij huiswaarts keren

Uitzending Pinster-Praise op Kerkomroep

Onderstaande liederen werden gezongen tijdens de Pinster-Praise
  1.⁠ ⁠Eén doel
 2.⁠ ⁠Het leven in mij
 3.⁠ ⁠O Praise the Name (Anástasis)
 4.⁠ ⁠I thank God
 5.⁠ ⁠Praise
 
 6.⁠ ⁠De kracht van uw liefde
 7.⁠ ⁠Holy Spirit You are welcome here
 8.⁠ ⁠I surrender
 9.⁠ ⁠Is He Worthy?
 
10.⁠ ⁠Vuur
11.⁠ ⁠Hoop en redding
12.⁠ ⁠Bouw Uw Koninkrijk
13.⁠ ⁠Send Me